Скачать семинары по ОБЖ
словарь
Введите слово для поиска :
Страниц : Первая Предыдущая 1 2
Міністерство освіти і науки України доводить до відома місцевих органів управління освітою, методичних установ, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, що робочі навчальні плани на 2010/2011 навчальний рік складаються:
Проблема, над якою працює методичне об’єднання:
«Формування в учнів свідомої мотивації здорового способу життя, збереження власного здоров’я та активної соціальної позиції». Створення методичного забезпечення уроків з Основ здоров’я, як одного із елементів особисто – орієнтованого підходу до освіти учнів в умовах реформування освіти, розвиток пізнавального інтересу до предмету, використання інноваційних та здоров’язберігаючих технологій на уроках.
Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення опитування учнів, які беруть участь у моніторинговому дослідженні „Ефективність упровадження предмета „Основи здоров’я”
Презентація к iнтегрованому уроку з хімії і ОБЖ на тему: Отруйність спиртів, їх згубна дія на організм людини. Профілактика алкоголізму 11 клас.
Тестирование 5 класс
Страниц : Первая Предыдущая 1 2
 

Пользователь

Имя:
Пароль:
  • Выслать пароль ?
  • Регистрация
  • Статистика

     
    © 2020 tvoezdorovje.org.ua
    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.tvoezdorovje.org.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При использовании материалов сайта, активная гиперссылка (hyperlink) www.tvoezdorovje.org.ua - обязательна!